مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند

فرمانده پلیس راهور گفت: به منظور جلوگیری از ازدحام در مراکز شماره گذاری و در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، تمامی مدارک خرید و فروش بین طرفین معامله و قول نامه‌ها تا ۱۵ اردیبهشت اعتبار دارد.
  • ۵ ماه پیش

مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با انتقاد از نحوه پیش فروش خودروسازان، اضافه کرد: از آنجایی که عده‌ی محدودی می توانند در پیش فروش‌ خودرو ثبت نام کنند، تقاضای بازار از بین نمی‌رود. وبرخی افراد از مردم پول دریافت می‌کنند و با راهکارهای ویژه در طرح های خودروسازان ثبت نام می‌کنند: ضروری ست که شیوه ثبت نام اصلاح شود.
  • ۵ ماه پیش

آغاز پیش فروش سایپا از فردا ( پنجشنبه) + شرایط

گروه خودروسازی سایپا در روز پنجشنبه ۱۵ اسفندماه، شرایط پیش فروش خودروی وانت نیسان زامیاد دیزلی یورو ۵ را آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند.
  • ۵ ماه پیش

اعمال استاندارد یورو 5 قیمت خودرو را افزایش می دهد؟

با توجه به اینکه سوخت یورو ۵ با ۱۰ ppm گوگرد، عرضه سراسری نشد و اجرای استاندارد یورو ۵ نیز نیازمند فناوری‌های جدید به ‌ویژه برای خودروهای اتوماتیک است که ما فاقد آنها هستیم؛ اما دولت مصوب کرد تا به مدت یک سال اجرای این قانون عقب بیفتد و قرار شد از ابتدای فرودین ماه سال ۹۹ اجرا شود
  • ۵ ماه پیش

کرونا ساعات کار سایپا را تغییر داد

با تاکید و دستور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و مصوبات کمیته پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این مجموعه، ساعات کاری پرسنل و شیفت‌های کاری سایپا تغییر کرد. بر این اساس شیفت کاری اول از ساعت 7 صبح تا 13:30، شیفت کاری دوم از ساعت 13:30 تا 20 و شیفت کاری سوم از ساعت 20 تا 00:45 بامداد خواهد بود.
  • ۵ ماه پیش
بیشتر