جزییات طرح تامین بخشی از اجاره بها و اعطای وام به کم درآمدها/ 5 نهاد حاکمیتی پای کار آمدند

مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از بررسی طرح تامین و اعطای وام قرض الحسنه به کم درآمدها و مستاجران در کارگروه مشترک نهادهای حمایتی خبر داد و گفت:کارگروه نهادهای حمایتی به دنبال حل مساله اجاره بها است.
  • ۵ ماه پیش

افزایش حقوق بازنشستگان در سال 99

علی دهقان کیا درباره جزئیات بیشتر از میزان افزایش حقوق بازنشستگان  تصریح کرد:حقوق بازنشسته‌ها بعد از تصویب حداقل حقوق کارگران مشخص می‌شود و به احتمال زیاد همان حداقل حقوق کارگران، حقوق بازنشسته‌ها برای سال جدید خواهد بود.
  • ۵ ماه پیش

دولت به طور جدی برای متعادل کردن بازار مسکن ورود نکرد

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه متاسفانه دولت به طور جدی برای متعادل کردن بازار مسکن ورود نکرده است، گفت: عدم ورود جدی دولت به بازار مسکن باعث شده تا سوداگران بخش مسکن را از حالت تعادل خود خارج کنند.
  • ۵ ماه پیش

میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به ۷۰ میلیون لیتر رسید/ صدور کارت سوخت به روز شد

میانگین مصرف روزانه بنزین کشور پیش از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در کشور که ۲۴ آبان‌ماه امسال اجرا شد، به‌طور میانگین ۹۵ میلیون لیتر بود که این رقم با اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، به ۷۵ میلیون لیتر کاهش یافت.
  • ۵ ماه پیش

تغییرات سامانه پرداخت با کارت برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا

با توجه به دستور العمل بانک مرکزی در خصوص ترغیب مشتریان به استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعه مشتریان به شعب بانک از تاریخ 10/12/98تا اطلاع ثانوی تغییراتی در سامانه پرداخت با کارت اعمال می شود.
  • ۵ ماه پیش
بیشتر