رکورد مشتریان عرضه اولیه مجازی در بورس تهران شکست/ حضور 1.6 میلیون متقاضی

امروز چهارشنبه تعداد910 میلیون سهم معادل 13 درصد از سهام شرکت تامین سرمایه بانک ملت با نماد «تملت» به روش ثبت سفارش در بورس تهران عرضه اولیه و کشف قیمت شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران، امروز چهارشنبه 14 اسفند 98  طی مراسمی که به صورت آنلاین در فضای مجازی و آپارات رسمی بورس تهران پخش شد، تعداد 700 میلیون سهم جهت عرضه به عموم مردم و 210 میلیون سهم جهت عرضه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز شنبه مورخ 17 / 12 /   1398 معادل 13 درصد از سهام شرکت تامین سرمایه بانک ملت با نماد “تملت” به قیمت هر سهم 3400 ریال در بورس تهران کشف قیمت و معامله شد.

همچنین با عرضه اولیه این شرکت در بورس تهران تعداد شرکت های فعال در بورس به 333 شرکت رسید و به ارزش بازار 23800 میلیارد ریال افزوده شد.

شرکت تامین سرمایه بانک ملت با نماد “تملت” با ثبت بیش از 1 میلیون و 680 هزار کد معاملاتی رکورد تخصیص عرضه اولیه را به خود اختصاص داد و حداکثر تعداد 421 سهم به هر کد معاملاتی اختصاص یافت.

با توجه به توصیه‌های اکید بهداشتی در شرایط کنونی مبنی بر اهمیت پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و در راستای حفظ بهداشت و تندرستی همگانی و صیانت از سلامت شهروندان و اصحاب رسانه، مراسم عرضه اولیه سهام شرکت تامین سرمایه بانک ملت ، با عنایت به زیرساخت الکترونیکی بازارسرمایه به صورت مجازی برگزار و پخش شد.

صندوق های سرمایه گذاری می توانند در روز شنبه مورخ 17 / 12 /   1398  براساس زمان بندی که متعاقبا اعلام خواهد شد، نسبت به ورود سفارش خرید سهمیه در نظر گرفته شده برای هر صندوق طبق اطلاعیه شماره  72348 ر 181 مورخ شنبه مورخ  11 / 12 /   1398  در نماد “تملت4” اقدام کنند.

ورود سفارش‌های خرید صندوق های سرمایه‌گذاری فقط از طریق یک کارگزاری امکان پذیر است.


عرضه اولیه تتملت

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *